Vinylové podlahy

Dnešným módnym hitom je novodobá vinylová podlaha, ktorá má vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Vyrába sa v širokej škále vzorov, farieb a textúr, vďaka čomu je veľmi vyhľadávaná.  Veľmi ľahko sa čistí a udržiava, používa sa aj do enormne frekventovaných a zaťažovaných priestorov.

Tak isto ako drevené podlahy sa dá vinyl používať ako plávajúca podlaha ale aj ako lepená, pričom pri lepenej môžeme montovať väčšie plochy bez dilatačných medzier, čím vzniká pekný prepojený priestor. V našej ponuke nájdete kvalitný vinylkorok z Portugalska a nemecký vinyl od firmy Witex.

Najnovšie články v blogu

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne