Služby architekta

Podlahy sú jednou z najvýraznejších a najdôležitejších súčastí interiéru. Preto spolupracujeme s interiérovými architektmi, ktorí vám pomôžu nielen vybrať vhodné farby a odtiene podláh pre jednotlivé miestnosti, ale zároveň ich zladia s nábytkom a ďalšími interiérovými prvkami. Vďaka nim si vybudujete príjemné a estetické prostredie, v ktorom sa budete príjemne cítiť.

Dlhodobo spolupracujeme s architektonickým štúdiom WESTWERK. Tím tvoria architektka Zuzana Prutkayová Jankovichová a stavebný inžinier Boris Hrivnák, dopĺňajúc sa vo svojich profesiách tvoria ten správny základ pre kvalitný návrh a úspešnú realizáciu.

Obaja majú mnohoročnú prax v s architektonickou tvorbou, projekciou a realizáciou z domáceho aj zahraničného prostredia. Dokážu zastrešiť celé portfólio projekčných prác od navrhovania interiérov, rodinných domov, bytových a občianskych stavieb, až po vyhotovenie realizačných projektov a kompletné vedenie projekčných prác s tímom odborníkov jednotlivých profesií. Radi zabezpečia aj samotnú realizáciu interiérov a drobných stavieb vrátane kontroly kvality stavebných prác a autorského dozoru.

Architektonické štúdio WESTWERK sídli v Bratislave a realizujeme projekty v jej okolí aj v blízkom zahraničí. Znalosť anglického jazyka na úrovni expert je samozrejmosťou.


Kontakt:

Ing. arch. Zuzana Prutkayová Jankovichová

0903 14 11 11

https://westwerk.sk

info@westwerk.sk

 

Naše realizácie

Klasické parkety "na rybu" do nového rodinného domu
Tak ako píšeme v jednom z našich blogov, veľmi obľúbenými sa zas stali klasické parkety ukladané na rybu, ktorých realizáciu približujeme v tomto článku. Drolivý podklad po betónovaní bolo treba...
pohľad na čerstvo naolejovanú terasu
Realizácia kaskádovitej terasy z tropického Cumaru na brehu jazera
Pridávame jednu z našich realizácií, ktorou je terasa z tropického Cumaru na brehu jazera. Výroba dosť náročnej konštrukcie vo svahu, ktorá má terasovitý charakter jej pridáva na zaujímavosti...
Schodíky na balkón
Realizácia drevenej podlahy v byte so schodíkmi na balkón vyžadovala detailnú prípravu, keď sme spolu s montážou podlahy vyrobili aj ladiace schodiky na balkón. Na podlahu aj schodíky sme použili...
Viac o našej práci

Najnovšie články v blogu

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne