Služby architekta

Podlahy sú jednou z najvýraznejších a najdôležitejších súčastí interiéru. Preto spolupracujeme s interiérovými architektmi, ktorí vám pomôžu nielen vybrať vhodné farby a odtiene podláh pre jednotlivé miestnosti, ale zároveň ich zladia s nábytkom a ďalšími interiérovými prvkami. Vďaka nim si vybudujete príjemné a estetické prostredie, v ktorom sa budete príjemne cítiť.

Dlhodobo spolupracujeme s architektonickým štúdiom WESTWERK. Tím tvoria architektka Zuzana Prutkayová Jankovichová a stavebný inžinier Boris Hrivnák, dopĺňajúc sa vo svojich profesiách tvoria ten správny základ pre kvalitný návrh a úspešnú realizáciu.

Obaja majú mnohoročnú prax v s architektonickou tvorbou, projekciou a realizáciou z domáceho aj zahraničného prostredia. Dokážu zastrešiť celé portfólio projekčných prác od navrhovania interiérov, rodinných domov, bytových a občianskych stavieb, až po vyhotovenie realizačných projektov a kompletné vedenie projekčných prác s tímom odborníkov jednotlivých profesií. Radi zabezpečia aj samotnú realizáciu interiérov a drobných stavieb vrátane kontroly kvality stavebných prác a autorského dozoru.

Architektonické štúdio WESTWERK sídli v Bratislave a realizujeme projekty v jej okolí aj v blízkom zahraničí. Znalosť anglického jazyka na úrovni expert je samozrejmosťou.


Kontakt:

Ing. arch. Zuzana Prutkayová Jankovichová

0903 14 11 11

https://westwerk.sk

info@westwerk.sk

 

Naše realizácie

pohľad na čerstvo naolejovanú terasu
Realizácia kaskádovitej terasy z tropického Cumaru na brehu jazera
Pridávame jednu z našich realizácií, ktorou je terasa z tropického Cumaru na brehu jazera. Výroba dosť náročnej konštrukcie vo svahu, ktorá má terasovitý charakter jej pridáva na zaujímavosti...
Korok sa po nalepení pre lepšiu odolnosť ešte lakoval matným lakom
Korok v celom dome
Korkovú podlahu na ploche 150 m 2 sme realizovali neďaleko Bratislavy vo všetkých miestnostiach novopostaveného rodinného domu, vrátane kúpeľne. Lepidlo sa nanáša súčasne na podlahu aj na korkové...
Klasické parkety "na rybu" do nového rodinného domu
Tak ako píšeme v jednom z našich blogov, veľmi obľúbenými sa zas stali klasické parkety ukladané na rybu, ktorých realizáciu približujeme v tomto článku. Drolivý podklad po betónovaní bolo treba...
Viac o našej práci

Najnovšie články v blogu

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne