Podlaha na stene? Pozrite sa ako pekne dokáže dotvoriť interiér.

Jednu stenu v miestnosti sme obložili dubovou doskou ako je na podlahe

Ak sa rozhodnete dotvárať vzhľad interiéru,môžte sa rozhodnúť aj pre obklad niektorej zo stien v miestnosti. My sme si zvolili široké dubové dosky, ktoré sme ešte vykartáčovali, aby mali jemnú ryhovanú štruktúru a naolejovali. Lamely sú široké, práca teda išla dobre od ruky a takýto typ obkladu zároveň pôsobí veľmi pekne. Obklad sme upevnili na latkový podklad, čím vznikol zároveň aj priestor pre káble, ktoré chceme schovať za stenu, keď na nej bude visieť televízor. Realizovať sa dá napríklad aj korkový obklad, či na stenu nalepiť parkety "na rybu", čo možte vidieť na ďalších fotografiách.

Ďalšie články

Špecialista na drevené parkety
Špecialista na plávajúce podlahy
Špecialista na renováciu podláh
20 rokov skúseností

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne