Laminátové parkety

Laminátové podlahy sú obľúbené ako lacnejšia alternatíva drevenej podlahy, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Zákazníkom ponúkajú podstatne širší výber farebných vzorov a zároveň sú k dispozícii aj také, ktoré v prírode nenájdeme. Výhoda plávajúcich laminátových podláh je predovšetkým v tom, že ich môžeme po pokládke hneď zaťažovať a používať. V našej ponuke laminátových podláh nájdete výrobcov renomovaných značiek  Quickstep, Kaindl, Egger a iné.

Najnovšie články v blogu

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne