Lokálna oprava poškodenej drevenej podlahy lepenej priamo na betón

Poškodený úsek novej podlahy, lokálna oprava

Žiaľ aj nám sa niekedy stáva, že po dobre vykonanej práci nás pán domáci znova zavolá. Len príčinou poškodenej podlahy obyčajne nie sme my, ale majstri, ktorí prišli po nás ešte v byte niečo urobiť a neuvedomili si, že ten materiál, čo po zemi ťahali, namaľuje na novú podlahu hlboké ryhy.. Kým je podlaha ešte nová, je možné opraviť aj úsek poškodenej lepenej podlahy, síce pracne, ale akmáte skúsenosti, dá sa.. Treba kúsok po kúsku prepíliť poškodené parkety a pracne ich povyberať. Potom dôkladne vyčistený úsek natrieť znova lepidlom a doplniť chýbajúce parkety. Toto ide realizovať aj v prípade nalepeného klik systému, len to si už vyžaduje naozaj dlhoročnú prax parketára. Na fotografiách môžte vidieť postupné kroky pri lokálnej oprave podlahy. Dôležitým naozaj je, aby sa podlahy realizovali v bytoch a domoch až nakoniec, po všetkých špinavých a mokrých procesoch, aby sa zbytočne nestávalo, že sa podlaha poškodí. Ak je to nevyhnutné, treba už položené plochy dobre pozakrývať.

Ďalšie články

Špecialista na drevené parkety
Špecialista na plávajúce podlahy
Špecialista na renováciu podláh
20 rokov skúseností

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne