Terasy a obklady z exotických drevín

Exotické dreviny, ktoré sa používajú na výrobu terás a obkladov, sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči vplyvom poveternostných podmienok. Pri správnej údržbe, ktorú pre vás Parket Gamaku taktiež zabezpečuje, si dokážu dlhodobo zachovať svoj vzhľad. Pri realizácii drevenej terasy a obkladov fasád používame najčastejšie dreviny Ipe a Cumaru.

Pri montáži si zákazník volí medzi viditeľnými spojmi, napríklad Spax skrutka alebo je možné použitie klipového systému, pri ktorom nie je viditeľné upevnenie dosky. Terasu sa doporučuje hlavne zo začiatku po montáži pravidelne olejovať, najmä na jar a na jeseň, s pribúdajúcim vekom môže frekvencia olejovania klesať. Niektorí zákazníci volia prirodzený vzhľad podlahy, keď drevo vplyvom poveternostných podmienok zošedne. 

 

Najnovšie články v blogu

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne