O nás

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000, máme teda za sebou už 20 rokov skúseností v praxi podlahárov. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, drevených podláh do domu a bytu, brúsenie a renovácia starých parketových a iných podláh. Z prírodných materiálov predávame a pokladáme aj korkové podlahy a dlažby, ktoré sa dnes opäť vracajú do našich domovov. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových podláh, ale tiež vinylu, vinylkorku a hydrokorku.  Našu ponuku podláh nájdete v kategórii produktov, ktorú sme pre vás prehľadne zorganizovali podľa jednotlivých dodávateľov pri každom type podlahy.

Dôležitým kritériom pri výbere podlahy je pre nás predstava klienta ako aj priestor, kde má byť podlaha položená. Preto kladieme veľký dôraz na rozhovor s klientom, ako aj návštevu miesta, kde si priestor pre realizíciu podlahy prezrieme, premeriame všetky potrebné parametre, prípadne realizujeme úpravu povrchu. To, že prácu robíme dobre, poznáme aj podľa toho, že nám naši klienti zastávajú verní aj po desiatich rokoch od realizácie a oslovujú nás so žiadosťou o renováciu, či výber novej podlahy a to je pre nás veľkou satisfakciou. Našou silnou stránkou je aj realizácia vonkajších terás a obkladov fasád z exotických drevín, ktoré dodávame tiež.

Pri brúsení a renovácii podláh používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio). Následne sa robí povrchová úprava, pri ktorej používame ekologické laky a oleje svetovej kvality od švédskej firmy Bona, firmy Loba a lepidlá firmy Wakol.

 

 

Naše realizácie

Rekonštrukcia starého bytu, korok do kuchyne
Realizácia korkovej podlahy v starom byte v Bratislave si vyžiadala značnú prípravu, bolo treba vybetónovať a nivelizovať podklad, pretože korok treba lepiť na úplne rovný podklad. Prípadné...
Korok sa po nalepení pre lepšiu odolnosť ešte lakoval matným lakom
Korok v celom dome
Korkovú podlahu na ploche 150 m 2 sme realizovali neďaleko Bratislavy vo všetkých miestnostiach novopostaveného rodinného domu, vrátane kúpeľne. Lepidlo sa nanáša súčasne na podlahu aj na korkové...
Cumaru na balkóne
Jednou z našich realizácií je exotické Cumaru na balkóne nového bytu. Montáži predchádzala presná príprava dosiek v našej dielni, ktoré sa potom montovali na hranolový podklad na balkóne bytu. Po...
Viac o našej práci

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne