Rekonštrukcia starého bytu, korok do kuchyne

Realizácia korkovej podlahy v starom byte v Bratislave si vyžiadala značnú prípravu, bolo treba vybetónovať a nivelizovať podklad, pretože korok treba lepiť na úplne rovný podklad. Prípadné nerovnosti by sa prejavili potom na konečnom výsledku. Použili sme korkové dlaždice od Wicanders, veľkosť 30 x 60 cm. Pred lepením sme na korkové dlaždice naniesli vrstvu farebného pigmentu, farebný odtieň je imitáciou vzoru Moonlight, nemá však zaoblené hrany, čo vytvorilo peknú jednoliatu vrstvu v konečnom výsledku. Po montáži sa pre väčšiu odolnosť podlaha ešte prelakovala. Na fotografiách nie sú ešte namontované bočné lišty, tie sa realizovali až po inštalácii kuchyne..

Špecialista na drevené parkety
Špecialista na plávajúce podlahy
Špecialista na renováciu podláh
20 rokov skúseností

Parket Gamaku

Firma Parket Gamaku s.r.o. vznikla v roku 2000. Našou hlavnou činosťou je kompletná realizácia nových drevených parkiet, renovácia starých parketových a iných podláh. Na túto činnosť používame vysoko výkonné brúsne stroje s odsávaním (Hummel, Örebro, Unico, Viking, Trio), práce vykonávajú zaškolení pracovníci s viacročnou praxou.

Na povrchovú úpravu používame ekologické laky svetovej kvality od švédskej firmy BONA. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou laminátových plávajúcich podláh značky KAINDL a drevených plávajúcich podláh.

Od roku 2002 sme členmi Cechu podlahárov Slovenska.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok
09:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 13:00

Kde nás nájdete

Parket Gamaku s.r.o.

Staviteľská 1 (vchod do budovy z Pribylinskej ulice)
800 00 Bratislava

Navigovať do predajne